Contact us info@hk-green.eu

Umelá rastlina Papraď Boston 55 cm

Discount
39 %
Original
€18
Today only
€10.90 without VAT
500 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Papraď je druh rastliny s podzemkom, z ktorého vyrastajú dlhé poplazy. Má jasnozelené listy, jednoducho alebo dvojito perovito zložené. Niektoré dorastajú aj do dĺžky cez jeden meter. Na spodnej strane majú kôpky výtrusníc.V byte má najradšej polotieň, neznáša priame slnko. Dá to najavo farbou lístkov, ktoré okamžite vyblednú. Takisto neznáša prievan a prudké zmeny teploty napr. pri vetraní. Má veľmi rada vlhký vzduch. Neznáša ale vlhčenie zhora.

Výskyt

Jej domovinou sú tropické oblasti Južnej Ameriky.

Pestovanie týchto rastlín bolo obľúbené už v 18. storočí aj v Anglicku, kde vzniklo niekoľko veľkých súkromných zbierok a špecializovaných záhradníctiev. Dokonca sa organizovali výpravy, ktorých cieľom bolo objaviť nové a atraktívnejšie druhy. Obľúbenosť papradí pretrvala dodnes. Ich zaujímavé listy nachádzajú uplatnenie v modernom záhradnom dizajne.

Parametre

Naša umelá papraď má  zelené listy dlhé 55 cm, ktoré sú vyrobené z plastu. Stonka je taktiež z plastu. Rastlina pôsobí na dotyk ako živá a je určená do interiéru. Kvetináč nie je súčasťou balenia.

Umiestnenie

Paprade síce nekvitnú, no zaujať rozhodne dokážu tvarom listov, ich farbou a svojim celkovým vzhľadom. Umelá Papraď Boston sa bude krásne vynímať v modernom interiéri a domácnosť pomôžu veľmi prirodzene zútulniť. Rozžiari priestor vo Vašej  kúpeľni. Je vhodnou rastlinou do závesných kvetináčov, no možno ju umiestniť i v klasikom stojatom črepníku. Široký výber rôznych nádherných kvetináčov nájdete aj u nás v ponuke.

Kombinácie

Túžite po osviežujúcej a tajomnej atmosfére lesa, ktorá sa bude šíriť vaším bytom, a neviete, ako to docieliť? Odporúčame kombináciu paprade so zväzkami trávy, ktoré nájdete v našom e-shope v rôznych farbách aj výškach. Výber je len na Vás

Parameters

Product code 20103
Height 45 cm
Determination interior
Flowerpot not included
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Number of branches 5 ks
Leaf height 30 cm
Leaf width 8 cm
Sheet material plastic
Number of buds 5 ks
Branch color green
Leaf color green
Bud color yellow
The length of the mandrel 10 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!