Contact us info@hk-green.eu

Umelá úponka Bugénvilea fialová 75 cm

€14.90 without VAT
Unavailable
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Bougainvillea (Bogenvila) je veľmi zaujímavá a stále viac populárnejša rastlina pre jej individuálny výzor a v súčasnosti je to jedna z najobľúbenejších izbových rastlín vôbec. Svojimi tmavozelenými listami a nádherne a bohato kvitnúcimi fialovými kvetmi je vhodná do každej miestnosti. Vďaka svojmu atraktívnemu vzhľadu zdobí táto úponka veľa obývacích miestností. Táto popínavá rastlina je malá, ale dosť nápadna. Kvety sa skladajú z troch rastlín, a preto sa rastlina nazýva aj trojica kvetov. Naša umelá Bougainvillea úponka sa reprodukuje presne rovnakým spôsobom. Úponka sa dodáva s paličkou a odporúča sa vložiť ju do vodných kameňov alebo do hmoždinky. Týmto spôsobom môžete vo svojom dome v okamihu vytvoriť skvelý pocit zo Stredomoria. Dĺžka úponky je približne 75 cm Dĺžka vrátane tyčinky je približne 8 cm Začiatok listovania začína približne po 15 cm Priemer úponky je približne 25 - 30 cm Úponka je vybavená 16 kusmi kvetov. Počet hárkov na úponke je 104 kusov. Kvetináč nie je súčasťou dodávky rastliny.

Parameters

Product code 4740
Determination interior
Flowerpot not included
Average 30 cm
Number of sheets 104 ks
Sheet material textiles
Number of flowers 16 ks
Trunk / stem color green
Leaf color green
Flower color purple
Start browsing 15 cm
Flower material textiles
UV Protection not
Country of origin Germany
Fruits / flowers yes

Reviews

5 z 5
5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
1 reviews