Contact us info@hk-green.eu

Umelá palma Cycas 50 cm

€43.90 without VAT
Unavailable
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Vonkajší vzhľad palmy Cykas je veľmi podobný vzhľadu skutočnej palmy. Táto umelá rastlina je dokonalou replikou skutočnej. Tvar, farba a reliéf listov je dokonale prepracovaný. Ak potrebujete oživiť alebo zútulniť priestor v interiéri, naše stále zelené rastliny sú mimoriadne vhodnou voľbou. Vďaka svojmu rastu je palma veľmi populárna v črepníkoch. Umelá palma Cykas s 20 plastovými listami a hustým prírodným kmeňom je absolútnym pútačom. Listy sú zafarbené odlišne, čo dodáva palme ešte viac prirodzený dizajn. Tmavšie listy predstavujú staršie a svetlozelené mladšie listy. Vďaka hrúbke lístia, jeho tvaru a razeniu listov vyzerajú plastové listy zdanlivo skutočne. Začiatok ekologizácie je približne po 25 cm. Naša Mini Cycas palma je dodávaná v čiernej dekoratívnej nádobe. Výška palmy je približne 50 cm s priemerom kmeňa približne 15 cm a priemerom korunky 45 - 50 cm. Základný črepník je v rozmere 13x15 cm (VxHM). V závislosti od výrobcu sa rastlina dodáva v ozdobnom črepníku alebo v základnom plastovom črepníku. Odporúčame vhodnú výsadbu a hydrogranulát alebo iný plniaci materiál.

Parameters

Product code 4702
Height 50 cm
Determination interior
Flowerpot inner liner only
Insert height 13 cm
Insert diameter 15 cm
Trunk / stem color brown
Leaf color green
UV Protection not
Country of origin Germany

Reviews

5 z 5
5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
1 reviews