Contact us info@hk-green.eu

Umelá vetvička Zimostráz 19 cm

Discount
24 %
Original
€0.92
Today only
€0.70 without VAT
1490 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Zimostráz (Buxus) je rod vyšších dvojklíčnolistových rastlín z čeľade zimostrázovité. 

Zimostrázy sú vždyzelené kríky a stromy s jednoduchými kožovitými ústretovými listy a nenápadnými kvetmi. Zimostráz vždyzelený a zimostráz malolistý sa pestujú v rôznych kultivaroch ako okrasné dreviny, využívané napr. k tvorbe živých plotov . Zimostrázy sú vždyzelené kríky alebo neveľké stromy dorastajúca výšky do 6 metrov. Listy sú jednoduché, protistojné, tenko alebo hrubo kožovité, krátko stopkaté, celokrajné, sperené žilnatinou. Kvety sú jednopohlavné, drobné a nenápadné, usporiadané vo vrcholových alebo úžľabných strapcoch, klasoch alebo hlávkach. Rastliny sú jednodomé. 

Výskyt

Zahŕňa asi 100 druhov a je rozšíreny v Európe, Ázii, Afrike i Amerike. Je rozšírený v okolí Stredozemného mora, na sever zasahuje až do Aljašky. Vyskytuje sa predovšetkým na suchších lokalitách s výskytom vápenca a v podraste zmiešaných lesov.

Parametre

Naša umelá vetvička Zimostráz má výšku 19 cm. Má jednu plastová stopku prírodnej zelenej  farby. Kvet je svetlo zelenkavej farby, ktorá sa postupne prelína do krásnej prírodnej zelenej farby. Listy sú vyrobené z PU materiálu. Rastlina obsahuje zapichovací tŕň, pomocou ktorého sa dá ľahko zapracovať do akýchkoľvek aranžmánov či rôznych dekorov. Rastlina zimostráz sa dodáva bez kvetináča.

Umiestnenie

Naša nádherná umelá vetvička Zimostráz bude príjemnou ozdobou vášho stola, okennej  parapety, kúpeľne ale aj obývačky. Jej nenápadný minimalisticky vzhľad spríjemní každú miestnosť a skrášli váš príbytok. Je perfektným doplnkom, ktorý vnesie do vašich interiérov pocit závanu čerstvého vzduchu a farieb.

Kombinácie

Umelá vetvička Zimostráz svoju krásu zvýrazni v kombinácii s Agáve, Parohovcom a inými druhmi  Zimostrázu. Naaranžovať ho môžete do dekoratívneho kvetináča, ktorý vyplníte bielym štrkom z našej ponuky. So spomínanými produktami dokážete vykúzliť efektívnu, pôsobivú výzdobu či už na stôl, alebo poličku. Skvele bude vyzerať v sklenenej nádobe v kombinácii s bielym štrkom a farebnou Eševériou.

Parameters

Product code 20169
Height 19 cm
Determination interior
Flowerpot not included
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Leaf width 2 cm
Leaf length 12 cm
Sheet material plastic
The width of the flower 2 cm
Number of flowers 6 ks
Leaf color green
Flower color green
Flower height 3 cm
UV Protection not
The length of the mandrel 9 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!