Contact us info@hk-green.eu

Umelá rastlina Pavinič červený 25 cm

Discount
40 %
Original
€2.80
Today only
€1.69 without VAT
1398 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Pavinič je drevina, Liana šplhajúca sa po stromoch či stenách. Listy sú jednoduché alebo dlaňovito zložené, na šplhanie majú vytvorené úponky, ktoré sú väčšinou zakončené prísavnými doštičkami. Kvety sú usporiadané do súkvetia, ktorým je vrcholík vyrastajúci z pazuchy listu, alebo na konci letorastu. Kvety sú obojpohlavné, niekedy aj samčie, 5-početné, kališných lístkov, korunných lístkov a tyčiniek je 5, semenník je dvojpúzdrový, zrastený so žľaznatým terčom. Plodom je bobuľa. 

Výskyt

Pavinič je rozšírený v Severnej Amerike a vo východnej Ázii. Inde, napr. v Európe, sa len vysádza ako okrasná Liana a občas je zdomácnený. V súčasnosti na vyskytuje viac-menej na celom Slovensku, pretože sa bežne sadí v záhradách a parkoch, odkiaľ prerastá aj mimo udržiavané časti a do voľnej krajiny.

Parametre

Umelá vetva Paviniča červeného je vysoká 25 cm. Jej stonka je vyrobená z kvalitného plastového materiálu. Na tejto stonke sa nachádza 6 menších vetiev, ktoré sú vyrobené z rovnako kvalitného materiálu ako stonka. Vetva obsahuje aj 36 listov vyrobených z plastu, no na dotyk sú ako živé a to pomáha dotvoriť naozaj realistický efekt celej vetvy. Tieto listy sú žiarivo červeno-bordovej farby, s výrazným žilkovaním a celú vetvu dotvárajú taktiež žlté listy, ktoré tejto rastline dodávajú kontrastný jesenný nádych. Pomocou stonky si viete túto vetvu jednoducho umiestniť do vami zvoleného kvetináča, keďže tento produkt sa dodáva bez vnútornej vložky alebo dekoratívneho kvetináča. 

Umiestnenie

Naša vetva umelého Paviniča červeného je určená do interiéru. Dá sa veľmi pekne umiestniť na konferenčný stolík, ale aj do kvetináča k inej rastline. Vzhľadom nato, že nemá ochranu proti UV žiareniu, nemala by byť vystavovaná priamemu slnku. Je to vhodná náhrada za živú rastlinu keďže nepotrebuje pravidelnú starostlivosť, ani zálievku. Pekne rozžiari aj ten najtmavší kútik vo vašej domácnosti..

Kombinácie

Umelý Pavinič červený vzhľadom nato, že ide o plazivú rastlinu, dá sa veľmi pekne kombinovať s rôznymi úponkami Brečtanu, no kľudne aj s inými vetvami z našej ponuky. Taktiež sa nemusíte báť túto vetvu kombinovať aj s našimi kvitnúcimi rastlinami. Na našej stránke si taktiež viete vybrať pekný dekoratívny kvetináč, ako aj ozdobné kamienky na ozvláštnenie vašej dekorácie. K tejo umelej vetve Paviniča sa skvele hodia kvetináče v zemitých farbách. Pre bohatší objem zvoľte viac kusov vetiev Paviniča. Vytvoríte si tak naozaj úchvatnú jesennú výzdobu na váš stôl, či poličku.

Parameters

Product code 20189
Height 25 cm
Determination interior
Flowerpot not included
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Branch height 7 cm
Number of branches 7 ks
Branch material plastic
Leaf height 9 cm
Leaf width 7.5 cm
Number of sheets 36 ks
Sheet material plastic
Branch color green
Leaf color yellow, burgundy
The length of the mandrel 7 cm
Počet vetiev  burgundy

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!