Contact us info@hk-green.eu

Umelá rastlina Pilea peperomioides 20 cm

€5.29 without VAT
Unavailable
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Táto umelá rastlina je dokonalou replikou skutočnej. Tvar, farba a reliéf listov je dokonale prepracovaný. Ak potrebujete oživiť alebo zútulniť priestor v interiéri, naše stále zelené rastliny sú mimoriadne vhodnou voľbou. Rastlina vynikne kdekoľvek ju umiestníte pretože vyzerá veľmi reálne. Svojou prirodzenou farebnou schémou a prirodzenou hustotou rastlina zaujme každého. Táto umelo vytvorená rastlina je nápadným vzhľadom s plochými okrúhlymi listami, ktoré pripomínajú „zelené palacinky“. Tieto lesklé, kožovité, husté listy vyvážia dlhé, tenké a niekedy trochu kľukaté stonky. Výška rastliny Pancake je asi 26 cm (vrátane stonky). V predvolenom nastavení sa rastlina Pancake dodáva ako jedna kytica, takže ju možno ľahko umiestniť do krásneho kvetináča. Rastlina je vybavená 17 listami.

Parameters

Product code 3994
Height 26 cm
Determination interior
Flowerpot not included
Average 20 cm
Number of sheets 17 ks
Trunk / stem color brown
Leaf color green
UV Protection not
Country of origin Netherlands

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!