Contact us info@hk-green.eu

Umelý strom Olivovník 110 cm

€68.90 without VAT
Unavailable
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Umelý olivovník „Mediterrana Mini“ je vyrobený z kmeňa pravého dreva, ktorý bol niekoľkokrát rozvetvený, a preto vyzerá veľmi pekne hustý. Vysokokvalitné textilné olivové listy sú rovnako ako pravé listy olivovníka reprodukované v hornej časti tmavozelenou farbou a v spodnej časti bledozeleným tónom. Je potrebné zdôrazniť podrobnú veľkosť listu (najmä malé a filigránske olivové listy) a reliéf listu. Malé olivové plody sa líšia farbou a veľkosťou. Olivové plody na strome sú zelené, hnedé a červenočierne a vykazujú rôzne stupne zrelosti. Kvôli mnohým malým detailom a vysokokvalitnému spracovaniu je strom dokonalou replikou olivového kríka. Rastlina vrátane kvetináča je vysoká približne 110 cm. Počet listov na rastline je 1 120 kusov a priemer stromu je približne 50 cm. Rastlina je vhodná do každej miestnosti, je to dokonalá replika mini olivovníka. Základná nádoba v ktorej je rastlina umiestnená je o rozmere 12x13 cm (HxDM). Tento mini olivovník sa vaznačuje spičkovou kvalitou a perfektným dizajnom.

Parameters

Product code 1334
Height 110 cm
Determination interior
Flowerpot inner liner only
Average 50 cm
Insert height 12 cm
Insert diameter 13 cm
Trunk / stem color brown
Leaf color natural green
UV Protection not
Country of origin Germany

Reviews

4 z 5
5 0x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x
1 reviews