Contact us info@hk-green.eu

Umelá rastlina Strelícia kvitnúca 120 cm

Discount
42 %
Original
€110
Today only
€63.90 without VAT
Unavailable
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Strelícia patrí do čeľade banánovníkovitých, jej kvety pôsobia exoticky vďaka ich nádhernému a neobvykle tvarovanému veľkému kvetenstvu. Táto rastlina nemá kvety. Keďže sú príbuzné banánovníkov vzhľad ich listov s dlhou stopkou je im nápadne podobný. Krásne vzpriamené listy a kvety sú pútačom v každej miestnosti. V tejto dokonalej replike skutočnej rastliny sme kládli veľký dôraz na tie najmenšie detaily, ako je reliéf a farba listov. Výrazné listy stoja na dlhých stonkách a pôsobia sviežou svetlou a tmavozelenou farebnou schémou, rovnako ako kvety svojou sviežou farbou. Výška rastliny vrátane črepníka je približne 120 cm. Listy sú vyrobené z nepremokavého materiálu. Počet listov rastliny je 21 a začínajú približne 50 cm od spodu. Rastlina je vybavená 3 kvetmi, ktoré sú na vonkajšej strane oranžové a na vnútornej strane modro fialové. Priemer rastliny je približne 70 - 80 cm. Základný črepník má rozmery 13 x 15 cm. Odporúčame črepník s priemerom približne 25 cm. V závislosti od výrobcu sa rastlina dodáva v ozdobnom črepníku alebo základnom plastovom črepníku. Odporúčame vhodnú výsadbu a hydrogranulát alebo iný plniaci materiál.

Parameters

Product code 4650
Height 120 cm
Determination interior
Flowerpot inner liner only
Average 70 cm
Insert height 13 cm
Insert diameter 15 cm
Trunk / stem color green, brown
Branch color green
Leaf color green
Flower color orange
UV Protection not
Country of origin Germany

Reviews

5 z 5
5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
1 reviews