Contact us info@hk-green.eu

Umelá orchidea svetlozelená 50 cm

Discount
40 %
Original
€67
Today only
€39.90 without VAT
200 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Orchidea je rod rastlín z čeľade Vstavačovité (Orchidaceae), zahrnujúci okolo 60 druhov. Na rozdiel od väčšiny ostatných rodov nevytvárajú pahľuzy, ale zásobnú funkciu majú ich veľké, mäsité listy. Korene Orchidey vyrastajú na spodnej strane stonky, alebo spomedzi listov. Sú typicky mäsité, vrátane velámenu dosahujú typicky priemer 1–8 mm. Okrem príjmu vody a živín slúžia aj na upevnenie rastliny k podkladu a vďaka obsahu chlorofylu sa zúčastňujú aj na fotosyntéze.

Výskyt

Rastú prevažne epifyticky v tropických dažďových pralesoch Ázie, od Himalájí cez Filipínske a Indonézske ostrovy až po Novú Guineu a severnú Austráliu. Uprednostňujú zatienený biotop s celoročne vysokou vzdušnou vlhkosťou s teplotami cez deň 25–35 °C a v noci 15–25 °C.

Parametre

Naša nádherná umelá rastlina Orchidea svetlozelená je vysoká 50 cm a to vrátane kvetináča. Dodáva sa v krásnom dekoratívnom kvetináči, ktorý je vyrobený z tvrdeného plastu, ktorého povrch umelého substrátu je pokrytý keramzitom. Zvláštnosť tejto kráske dodávajú aj machové kamene umiestnené v kvetináči. Táto nádherná Orchidea obsahuje dve plastové stonky, na ktorých sa nachádza 12 umelých prírodne zelených listov a 10 kvetov zo silikónu v jemnej svetlozelenej farbe, ktoré pôsobia na pohľad a aj na dotyk ako živé. 

Umiestnenie

Naša Orchidea je určená do interiéru. Je to nádherná izbová rastlina, ktorá svojou prirodzenosťou rozžiari každý priestor, každý kút či už v dome, kancelárii, ordinácii alebo zimnej záhrade. Orchidea je jednou z najobľúbenejších kvitnúcich rastlín. Naša realisticky vyzerajúca Orchidea je ideálnym doplnkom všade tam, kde sa živým rastlinám nedarí, no vy si tam aj napriek tejto skutočnosti chcete dopriať “kus prírody”.

Kombinácie

Naša umelá Orchidea je kvet, ktorý k sebe nepotrebuje spoločníka. Vie vyniknúť v priestore aj sama. Ak si ju však prajete aj napriek tomu kombinovať, je všestranne použiteľná. Hodí sa k nej napríklad akákoľvek zeleň z našej ponuky. Ak chcete docieliť farebný vzhľad, odporúčame vám zvoliť napríklad viac kusov Orchideí v odlišných farbách. Pekné je aj spojenie Orchidei s viacerými druhmi kvitnúcich rastlín z našej ponuky.

Parameters

Product code 20033
Height 50 cm
Determination interior
Flowerpot decorative
The height of the flowerpot 9 cm
The diameter of the flowerpot 21.1 cm
Number of stems / stems 2 ks
Stem / stem material plastic
Leaf height 15 cm
Leaf width 9 cm
Number of sheets 12 ks
Sheet material plastic
The width of the flower 10 cm
Number of flowers 8 ks
Number of buds 6 ks
The color of the flowerpot white
Trunk / stem color green
Leaf color green
Flower color green
Bud color green
Number of blooming flowers 10 ks
Trunk / stem height 35 cm
Flower height 10 cm
UV Protection not

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!