Contact us info@hk-green.eu

Umelá Magnólia v kvetináči 21 cm

Discount
38 %
Original
€12
Today only
€7.39 without VAT
156 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Magnólia je obľúbený okrasný ker, ktorý upúta nielen vďaka veľkým nádherným kvetom, ale aj vďaka svojej krásnej vôni. Nádherné kvety magnólie v odtieňoch ružovej, bielej alebo žltej krásne voňajú a v kombinácii s farbami rozjasnia každú záhradu na pár týždňov. Po odkvitnutí zostáva magnólia atraktívna veľkými listami počas vegetačnej sezóny a na jeseň a počas zimy aj zaujímavými plodmi s červenými jadrami, ktoré sa počas zimy stávajú potravou pre vtáky. Tento okrasný strom je pritom odolný a nenáročný na starostlivosť a preto ho môžeme nájsť v nejednej záhrade.

Výskyt

Prirodzené prostredie magnólií je rozptýlené po východnej časti Severnej Ameriky, Strednej Ameriky a Karibiku a východnej a juhovýchodnej Ázie. Niektoré druhy sa vyskytujú aj v Južnej Amerike. V súčasnosti sa veľa druhov magnólií a ešte väčší počet vyšľachtených odrôd dá nájsť v podobe okrasných kríkov v Severnej Amerike, Európe, Austrálii a na Novom Zélande.

Parametre

My vám ponúkame krásnu Magnóliu v menšom prevedení. Naša umelá Magnólia je vrátane kvetináča vysoká 21 cm. Dodávame ju v plastovom dekoratívnom kvetináči sivej farby so zaujímavým  vrúbkovaným vzorom, ktorého priemer je 10 cm a na povrchu je imitácia machu. Na rozvetvenej stonke sa nachádza 6 zelených listov a 5 ružových kvetov. Listy aj kvety sú síce vyrobené z plastu ale pôsobia veľmi realistickým dojmom a na dotyk sú ako živé.

Umiestnenie

Tato veselá magnólia vám dodá nekonečné potešenie a atmosféru. Detailné prepracovanie krásnych kvetov aj listov v typickom tvare a reliéfe zaujmu oči kdekoľvek rastlinu umiestníte. Dodáva sa v dekoratívnom kvetináči takže ju stačí už iba umiestniť na vami zvolené miesto a tešiť sa z nej po celý rok. Pre svoju nízku výšku je vhodné umiestnenie na viditeľnom mieste. Veľmi pekne ukáže na konferenčnom stole, či na stole v pracovni, kde vám zútulni priestor. Zaistí dlhú životnosť - a to všetko s nulovými nárokmi na údržbu.

Kombinácie

Naša krásna umelá Magnólia k sebe nepotrebuje spoločníka. Vie dokonale vyniknúť v priestore aj sama. Taktiež je aj veľmi ľahko kombinovateľná. Môžeme ju kombinovať napríklad s orchideami. Je využiteľná a pekne hrá v  kombinácii v podstate s každou zeleňou. Doprajte si krásnu dekoráciu v podobe našej krásnej umelej Magnólie, alebo spravte radosť svojim blízkym ako darček.

Parameters

Product code 20037
Height 21 cm
Determination interior
Flowerpot decorative
The diameter of the flowerpot 10 cm
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Number of sheets 6 ks
Sheet material plastic
Number of flowers 5 ks
Number of buds 3 ks
Leaf color green
Flower color purple
Bud color green
UV Protection not

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!