Contact us info@hk-green.eu

Umelá rastlina Strelícia 110 cm

Discount
40 %
Original
€95
Today only
€56.90 without VAT
38 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Strelícia je tropická rastlina s exotickým, vtákom podobným kvetom. Elegantná, stredne vysoká trvalka s jedinečným vzhľadom, ktorá vnesie do domácnosti poriadnu dávku exotiky. Aj tak sa dá charakterizovať Strelícia, ktorá už dlhší čas patrí medzi najobľúbenejšie izbové rastliny v rôznych častiach sveta vrátane strednej Európy. Výška celej rastliny môže dosiahnuť 100 až 150 centimetrov. Vyznačuje sa kožovitými listami podobnými Banánovníku. Ich tvar je podlhovastý, oválny, dorastajú do 50 centimetrov. Najtypickejším prvkom rastliny je kvet so špicatým tvarom. Sfarbenie kvetov býva najčastejšie oranžové, prípadne modré. Na jednej stonke zvyknú vyrastať hneď 2 plnofarebné kvety. 

Výskyt

Exotická, extravagantná, jednoducho očarujúca. Aj tieto prívlastky pokojne môžeme Strelícii priradiť. Svoj pôvod má v tropickom podnebí, no postupom času si našla svoje miesto na každom kontinente. Výnimkou nie je ani ten európsky.

Obľúbená exotická rastlinka sa na starý kontinent dostala z Afriky. Jej pôvodným domovom je Juhoafrická republika, kde odjakživa rastie vo voľnej prírode. Vďaka svojim pestrofarebným očarujúcim kvetom sa postupne začala udomácňovať v mnohých domácnostiach. 

Parametre

Naša umelá rastlina Strelícia je vrátane kvetináča vysoká 110 cm. Pozostáva z 3 kmeňov, 11 zelených umelých, na dotyk ako živých listov a 2 oranžových kvetov. Ide o nádhernú dekoračnú rastlinu, ktorá vytvára očarujúce aranžmá. Dodávame ju v základnom plastovom kvetináči s priemerom 17,78 cm, na povrchu umelého substrátu s imitáciou machu. Je určená na skrašlenie interiéru.

Umiestnenie

Vynikne aj v modernom svetlom byte, v sklenených halách a pri bazénoch. Táto rastlina si zaslúži reprezentatívne miesto, je hodnotná a dokáže luxusne dotvoriť priestor a to naozaj zaujímavým spôsobom. Vyznačuje sa netypickým kvetom, ktorý je veľmi atraktívny a upúta pozornosť na prvý pohľad. Netreba zabúdať, že sa k nej hodí aj pekný kvetináč, ideálne vyšší a stabilnejší. Taký, ktorý bude pekne ladiť s farebnosťou kvetov. Ak ste investovali do rastliny, investujte aj do črepníka, v tomto prípade je to naozaj opodstatnené.

Kombinácie

Naša umelá rastlina Strelícia krásne rozžiari priestor aj ako jedinec. Je všestranne využiteľná aj v kombinácii napríklad s jemnou trávou, palmovými listami a bobuľami. Nič nepokazíte ak ku Strelícii naaranžujete aj iné kvitnúce rastliny ako je ruža či slnečnica. Odporúčame umiestniť do dekoratívnych kvetináčov, ktoré nájdete aj v našej ponuke.

Parameters

Product code 20070
Height 110 cm
Determination interior
Flowerpot inner liner only
Insert height 14 cm
Insert diameter 17.6 cm
Number of stems / stems 3 ks
Stem / stem material plastic
Branch height 35 cm
Leaf height 37 cm
Leaf width 20 cm
Number of sheets 11 ks
Sheet material plastic
Number of flowers 2 ks
Branch color green
Leaf color green
Flower color orange
Insert color black

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!