Contact us info@hk-green.eu

Umelá Orchidea biela s papraďou 43 cm

Discount
41 %
Original
€22
Today only
€12.90 without VAT
229 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Orchidea má vzpriamený kmeň s listami usporiadanými proti sebe navzájom pozdĺž stonky. Stonka sa vynára zo základov najvyšších listov. Nové výhonky vyrastajú zo starých podzemkov. V hornej časti nových výhonkov sa vytvárajú listy a kvety. Korene a výhonky Orchidei sú sýtozelenej farby. Korene sú vzdušné a vyžadujú dostatok svetla. Orchidea sa s obľubou pestuje v bytových podmienkach pre dlhokvitnúce exotické kvety.

Väčšina druhov Orchideí rastie vo voľnej prírode vysoko v korunách stromov, čo im ešte pridáva na príťažlivosti. Aj preto sa Orchidea stala kultovou rastlinou pre pestovateľov už začiatkom 18. storočia a zostala ňou dodnes.

Výskyt

Orchideu môžeme nájsť takmer všade na svete vrátane trópov, arktickej tundry i mierneho pásma. Tajomstvom diverzity Orchideí je ich výnimočná prispôsobivosť na rôzne podmienky prostredia a aj vďaka tejto obrovskej diverzite nebolo náročné nájsť druhy, ktoré prosperujú aj v interiéri. Väčšina v súčasnosti pestovaných Orchideí v našich podmienkach sú epifytické rastliny pochádzajúce z tropických oblastí. Označenie “epifytické” znamená. že tieto rastliny rastú vo voľnej prírode na iných stromoch a rastlinách, pričom na nich nijakým spôsobom neparazitujú.

Parametre

Naša krásna umelá Orchidea biela ja vrátane kvetináča vysoká 43 cm. Dodáva sa v kvetináči betonového vzhľadu s priemerom 15 cm, ktorý je vyrobený z tvrdeného plastu. Povrch umelého substrátu je pokrytý keramzitom a jemným popraškom imitácie machu. Na dvoch zelených plastových stonkách sú 4 umelé listy a 12 bielych silikónových kvetov, ktoré sú na dotyk ako živé. Pre hustejší a ešte viac realistickejší efekt je táto Orchidea na boku doplnená ešte o 8 umelých papraďových listov. 

Umiestnenie

Umelá Orchidea je určená do interiéru. Rastlina vyzerá veľmi reálne a je vhodná ako dekorácia do každej miestnosti. Je ideálnym doplnkom do vašej domácnosti, kancelárie či ordinácie. Je vhodná všade tam kde nie je dostatok svetla pre živú rastlinu. Odporúčame umiestniť na viditeľné miesto či už na komodu, parapet, alebo stolík. Jej krásna biela farba rozžiari každý kút a prinesie potešenie. Zaistí dlhú životnosť a to všetko s nulovými nárokmi na údržbu.

Kombinácie

Naša umelá Orchidea je naozaj krásnym ozdobným doplnkom, ktorý by rozhodne nemal chýbať v nijakom interiéri. Určite vynikne ako jedinec, nakoľko je krásna sama o sebe, avšak pekne sa dokáže doplniť aj s inými Orchideami, ktoré sa od nej budú líšiť napríklad farbou, či výškou. Tým že je doplnená o dekoratívny kvetináč, môžete ju bez ďalších starostí umiestniť na vami zvolené miesto kde vám bude robiť radosť dlhé roky.

Parameters

Product code 20036
Height 43 cm
Determination interior
Flowerpot decorative
The height of the flowerpot 7 cm
The diameter of the flowerpot 13.4 cm
Number of stems / stems 2 ks
Stem / stem material plastic
Number of branches 3 ks
Leaf height 13 cm
Leaf width 7.5 cm
Number of sheets 12 ks
Sheet material plastic
Number of flowers 12 ks
Number of buds 6 ks
The color of the flowerpot
Branch color green
Leaf color green
Bud color green
UV Protection not

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!