Contact us info@hk-green.eu

Umelá Orchidea ružová 53 cm

Discount
41 %
Original
€42
Today only
€24.90 without VAT
248 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Orchidea je krásny a charakteristický druh kvetu, ktorý je zároveň aj jedným z najrozmanitejších. Obľúbenosť kvetu Orchideí sa môže pripísať mnohým faktorom – vôňa, ich krása a farebnosť kvetov. Nádhera, komplexnosť a neuveriteľná rozmanitosť kvetov Orchideí je v rastlinnom svete bezkonkurenčná. Tieto exotické krásky tvoria najväčšiu rodinu kvitnúcich rastlín na svete s viac ako 30 000 rôznymi druhmi a najmenej 200 000 hybridmi. Orchidea je doma v rovníkových trópoch, v arktickej tundre a všade medzi tým. Dôvodom tejto rozmanitosti je úžasná schopnosť Orchidei prispôsobiť sa danému prostrediu. S toľkými rozmanitými druhmi Orchideí, ktorým sa darí v mnohých rôznych pestovateľských podmienkach, je pomerne ľahké nájsť tú, ktorá je vhodná pre podmienky, ktoré jej viete poskytnúť vy- či už je to kuchynské okno alebo skleník. Existujú však desiatky odrôd Orchideí a stovky hybridov, ktoré sú dokonale šťastné keď rastú na vašom slnečnom parapete. 

Výskyt

Orchidey rastú všade tam, kde žije človek. Ich druhová pestrosť je udivujúca. Len v súčasnosti sa ich počet odhaduje na viac ako 30-tisíc druhov. Ťažiskom najbohatšieho výskytu Orchideí sú predovšetkým tropické a subtropické pralesy, kde rastie väčšina známych druhov. S rastúcou vzdialenosťou od rovníka ubúda počet druhov Orchideí. V Stredomorí sa ich ešte vyskytujú stovky, v strednej Európe už len desiatky a za polárny kruh sa ich dostalo len niekoľko.

Výnimočnosť Orchideí však nespočíva len v ich kráse alebo druhovej pestrosti. Prívlastkov naj majú hneď niekoľko. Zaujímavým a v rastlinnej ríši ojedinelým javom je spôsob ich rozmnožovania. Zjednodušene by sa dalo povedať, že kvety Orchideí sa počas dlhého evolučného vývoja dokonale prispôsobili svojim opeľovačom, a to nielen tvarom, ale aj najrôznejšími adaptáciami. V súvislosti s opeľovaním kvetov sa pri Orchideách stretávame aj s ďalším zaujímavým javom, a tým je pomerne častý výskyt hybridov jednotlivých druhov.

Parametre

Naša umelá rastlina Orchidea je vysoká 53 cm a to vrátane dekoratívneho kvetináča, ktorý je z tvrdeného plastu. Povrch umelého substrátu v kvetináči je pokrytý keramzitom a ozdobnými machovými kameňmi. Priemer kvetináča je 13 cm. Naša Orchidea ďalej obsahuje jednu plastovú stonku zelenej farby, na ktorej sa nachádza 6 prírodne zelených listov vyrobených taktiež z plastu. Krásnych 12 kvetov jemnej ružovej farby, posiate cyklamenovým vzorom, sú vyrobené z jemného silikónového materiálu. Táto Orchidea sa vyznačuje veľmi realistickým vzhľadom. 

Umiestnenie

Táto Orchidea sa vyznačuje veľmi realistickým vzhľadom. Je to luxusná dekorácia, ktorá na dotyk a pohľad pôsobí ako živá. Výhodou umelej Orchidei je svieži vzhľad na dlhý čas a to bez akejkoľvek špeciálnej starostlivosti. Taktiež jej veľkou výhodou je dekoračný kvetináč, v ktorom je osadená. Bez akýchkoľvek ďalších starostí ju tak ihneď môžete umiestniť na vami zvolené miesto. Je vhodná do interiéru na umiestnenie napríklad na jedálenský stôl, komodu, do predsiene alebo do spálne. Taktiež je veľmi vhodná na dekorovanie komerčných priestorov, ktorým vdýchne modernú eleganciu a nadčasovosť. 

Kombinácie

Naša umelá Orchidea naplní svojou eleganciou a čistotou každý priestor a to doslova na počkanie. Vynikne ako samostatný jedinec, ale nie je pre ňu žiadnym problémom aj kombinovanie s inými rastlinami. Veľmi sa k nej hodia napríklad Paprade, alebo aj iné tzv. “vždyzelené” rastliny z našej ponuky. Ak však túžite po kombinácii s kvitnúcimi rastlinami, môžeme našu Orchideu zladiť s vhodne farebne zvolenými napríklad Fréziami, Tulipánmi, Ľaliami, Káliami či Ružami. Je veľmi vhodná aj ako svadobná dekorácia.

Parameters

Product code 20032
Height 53 cm
Determination interior
Flowerpot decorative
The height of the flowerpot 13 cm
The diameter of the flowerpot 13.4 cm
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Leaf height 20 cm
Leaf width 10 cm
Number of sheets 6 ks
Sheet material plastic
Number of flowers 12 ks
Number of buds 8 ks
The color of the flowerpot white
Leaf color green
Flower color pink
Bud color green
Number of blooming flowers 12 ks
Flower material textiles
UV Protection not

Reviews

5 z 5
5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
1 reviews