Contact us info@hk-green.eu

Umelá Orchidea biela s papraďou 37 cm

Discount
39 %
Original
€16
Today only
€9.69 without VAT
296 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Orchidea je krásny a veľmi charakteristický druh kvetu, ktorý je však aj jedným z najrozmanitejších. Obľúbenosť kvetu Orchideí sa môže pripísať mnohým faktorom – vôňa, ich krása a farebnosť kvetov. Nádhera, komplexnosť a neuveriteľná rozmanitosť kvetov Orchideí je v rastlinnom svete bezkonkurenčná. Tieto exotické krásky tvoria najväčšiu rodinu kvitnúcich rastlín na svete s viac ako 30 000 rôznymi druhmi a najmenej 200 000 hybridmi. Orchidea je doma v rovníkových trópoch, v Arktickej tundre a všade medzi tým. Dôvodom tejto rozmanitosti je úžasná schopnosť Orchidei prispôsobiť sa danému prostrediu. S toľkými rozmanitými druhmi Orchideí, ktorým sa darí v mnohých rôznych pestovateľských podmienkach, je pomerne ľahké nájsť tú, ktorá je vhodná pre podmienky, ktoré jej viete poskytnúť vy, či už je to kuchynské okno alebo skleník. 

Výskyt

Ťažiskom najbohatšieho výskytu Orchideí sú predovšetkým tropické a subtropické pralesy, kde rastie väčšina známych druhov. S rastúcou vzdialenosťou od rovníka ubúda počet druhov Orchideí. V Stredomorí sa ich ešte vyskytujú stovky, v strednej Európe už len desiatky a za polárny kruh sa ich dostalo len niekoľko. Výnimočnosť Orchideí spočíva v ich kráse a druhovej pestrosti.

Parametre

Naša umelá Orchidea biela s Papraďou je vysoká 37 cm vrátane dekoratívneho kvetináča, do ktorého je zakotvená. Nádherné biele kvety Orchideje sú vyrobené z veľmi jemného silikónu a ich počet je 6 kusov. Dekoratívny kvetináč má priemer 10 cm a je vyrobený z tvrdeného plastu. Na povrchu umelého substrátu sa nachádzajú dekoračné kamienky v tmavohnedej farbe. Materiál stonky je taktiež plast, ako aj 4 kusy tmavozelených listov, ktoré sú na dotyk ako živé. Orchideu dopĺňajú tiež veľmi realistické Papraďové listy, ktorých je spolu 5 kusov a ktoré ešte viac podčiarkujú autenticitu našej Orchideje ako celok. 

Umiestnenie

Orchidea biela je určená do interiéru a tým pádom je vhodným doplnkom do obývačky, na policu, alebo komodu kde osvieži svojou prirodzenou krásou zaručene každý priestor. Je veľmi výrazným doplnkom každej miestnosti, ktorú naplní príjemnou pohodou. Naša umelá Orchidea pôsobí veľmi realistickým dojmom a jej výhodou je aj to, že je dodávaná v dekoratívnom kvetináči. Tým pádom ju môžete bez akýchkoľvek problémov rovno zakomponovať do vášho interiéru. 

Kombinácie

Orchidea je krásny skvost sama o sebe. Určite vynikne ako jedinec, ale napríklad aj v kombinácii s inými farebnými odrodami Orchidei, s ktorými budú spolu vytvárať harmonický interiér a určite si aj vďaka Orchidei spríjemnite svoj domov, či pracové prostredie, zútulnite reštauračný priestor či vytvoríte krásnu zelenú oázu pokoja napríklad vo wellnesse.

Parameters

Product code 20034
Height 37 cm
Determination interior
Flowerpot decorative
The height of the flowerpot 10 cm
The diameter of the flowerpot 10 cm
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Leaf height 10 cm
Leaf width 7 cm
Number of sheets 9 ks
Sheet material plastic
Number of flowers 6 ks
Number of buds 2 ks
The color of the flowerpot white
Trunk / stem color green
Leaf color green
Flower color white
Bud color green
Number of blooming flowers 6 ks
Trunk / stem height 24 cm
UV Protection not

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!