Contact us info@hk-green.eu

Umelá guľa Tea 45 cm

Average
Discount
5 %
Original
€46
Today only
€43.90 without VAT
22 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Parametre

Priemer našej umelej guli Tea je 45 cm. Skladá sa z dvoch pologúľ, ktoré jednoduchým spôsobom spojíte do jedného celku. Pôsobí veľmi hustým dojmom vďaka rafinovanej  melírovanej farbe lístkov, ktorá plynule prechádza z tmavozelenej, do svetlejšej zelenej. Táto umelá guľa je vyrobená z plastu s UV ochranou.

Umiestnenie

Tieto gule môžete tiež ozdobiť svetielkami a vytvoriť tak vo vašej domácnosti, alebo v záhrade skutočne očarujúcu atmosféru. Umelá guľa Tea je vyrobená z kvalitného plastu, kvôli čomu je skutočne trvácna a odolná voči poveternostným vplyvom. Vďaka UV ochrane ju môžete umiestniť aj do exteriéru

Kombinácie

Naša umelá guľa Tea štýlovo ozdobí terasu, alebo balkón ako samostatne stojaca dekorácia, alebo v kombinácii s ďalšími kvetmi a rastlinami vytvoríte príjemnú atmosféru a to na počkanie.  Gule môžete umiestniť do kvetináčov, alebo zavesiť pomocou retiazky a tak vytvoriť pekný a zároveň veľmi účelový predel v priestore.

Parameters

Product code 30014
Average 45 cm
UV Protection yes

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!