Contact us info@hk-green.eu

Umelá guľa Jasmine 45 cm

Average
Discount
5 %
Original
€46
Today only
€43.90 without VAT
24 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Parametre

Umelá guľa Jasmín má priemer 45 cm. Zaujímavé sú na nej  lístky v odtieňoch svetlej a tmavozelenej farby. Výrazným prvkom sú biele jasmínové kvietky, ktorými je táto guľa posiata. Pozostáva z 2 pologúľ, ktoré majú na okrajoch spoje, pomocou ktorých sa guľa spojí do jedného celku. Je vhodná do interiéru a vďaka UV ochrane aj do exteriéru. Na jej výrobu bol použitý kvalitný plast.

Umiestnenie

Dekorácie a doplnky sú pomyselnou čerešničkou interiéru. Takou môže byť aj naša umelá guľa Jasmín, ktorá má široké využitie ako dekorácia. Prinesie kus moderného dizajnu vďaka farbám prírody, ktoré upokojujú a uvoľňujú. Umiestnite umelú guľu Jasmín v obývačke, hale, na terase, či kancelárii kde bude vytvárať akúsi prirodzenú kulisu a zároveň aj pohľadovú bariéru, čo ešte viac prispeje k psychickej pohode.

Má miesto skôr v moderných, pripadne štýlovo zariadených interiéroch domácností, alebo komerčných miestností. Vstup do domu si môžete skrášliť umelou guľou Jasmín umiestnenou napríklad vo vysokom kvetináči.

Kombinácie

V exteriéri odporúčame Umelú guľu Jasmín kombinovať s Cypruštekmi umiestnenými v kvetináči, čím získate zaujímavú kompozíciu založenú na variabilite tvarov a veľkostí. Ako podklad použite napríklad drvený mramor. Všetky spomenuté produkty nájdete u nás na stránke.

Parameters

Product code 30020
Average 45 cm
UV Protection yes

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!