Contact us info@hk-green.eu

Umelá guľa Gradenia biela 45 cm

Average
Discount
40 %
Original
€67
Today only
€39.90 without VAT
22 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Parametre

Naša umelá guľa Gardenia biela má priemer 45 cm. Obsahuje krásne biele kvietky a kvalitne spracované zelené listy, ktoré sú na nerozoznanie od živých. Naša guľa sa skladá z dvoch pologúľ, ktoré sa skladajú do seba a tak vytvárajú jeden celok. Guľa má aj UV ochranu, takže je vhodná na umiestnenie aj do exteriéru

Umiestnenie

Naša umelá guľa Gradenia biela je vhodná do interiéru no vďaka UV ochrane je možné ju umiestniť aj do exteriéru. Ideálna do kvetináčov, alebo na zavesenie pomocou retiazky. Je to vhodný doplnok do hotelov, na terasu či balkón. Veľmi pekne vyplní otvorené miestnosti. Taktiež sa hodí do záhrady a môžete ju doplniť napríklad dekoračnými štiepkami, alebo ozdobnými kamienkami, ktoré nájdete aj u nás v ponuke. 

Kombinácie

Umelú bielu guľu Gardéniu môžete kombinovať aj s ostatnými umelými guľami ako sú napríklad Buxusy, Krušpán, či guľa Tea. Taktiež ju viete veľmi pekne skombinovať aj so živými rastlinami vo vašej záhrade. K tejto guli sa hodia vysoké lesklé kvetináče tmavej, ale aj svetlej farby. Vytvoríte tak nádherne luxusnú dekoráciu, ktorú môžete umiestniť kamkoľvek.

Parameters

Product code 30041
Average 45 cm
UV Protection yes

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!