Contact us info@hk-green.eu

Umelá guľa Gardenia červená 45 cm

Average
Discount
40 %
Original
€62
Today only
€36.90 without VAT
47 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Parametre   

Priemer našej umelej guli Gardenia červená je 45 cm. Skladá sa z dvoch pologúľ, ktoré sa upevnia do seba. Pôsobí veľmi hustým dojmom. Na umelej guli sa nachádzajú krásne červené kvietky Gardenia. Táto naša umelá guľa Gardenia červená má aj UV ochranu čo znamená, že je vhodná na umiestnenie aj do exteriéru.

Umiestnenie

Umelú guľu Gardenia červená, môžete voľne položiť na zem, do exteriéru na trávnik, alebo umiestniť do najlepšie jednofarebného kvetináča. Veľmi efektne bude pôsobiť ak ju necháte napríklad aj visieť. Husté lístky s rôznymi odtieňmi prírodnej zelenej farby a červené kvety Gardénie dodávajú tejto rastline realistický a naozaj očarujúci vzhľad.

Kombinácie

Túto našu umelú guľu Gardeniu červenú môžete tiež ozdobiť svetielkami a vytvoriť tak vo vašej domácnosti, alebo v záhrade skutočne očarujúcu atmosféru. Umelá guľa je vyrobená z kvalitného plastu a s UV ochranou, vďaka čomu je skutočne trvácna a odolná voči poveternostným vplyvom.

Parameters

Product code 30044
Average 45 cm
UV Protection yes

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!