Contact us info@hk-green.eu

Umelá guľa Krušpán 45 cm

Average
Discount
5 %
Original
€43
Today only
€40.90 without VAT
62 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Parametre

Naša krásna umelá guľa Krušpán má priemer 45 cm. Dekorácia pozostáva z dvoch pologúľ, ktoré je potrebné do seba spojiť. Na jej výrobu bol použitý plast s UV ochranou, čím jej využitie je možné aj v exteriéri. Lístky pôsobia veľmi prirodzeným dojmom a sú krásnej prírodne zelenej farby.

Umiestnenie

Predsieň by mala byť reprezentatívnym miestom, kde máte možnosť spraviť príjemný dojem na návštevu, ak vám to priestor dovolí umiestnite umelú guľu Krušpán do vysokého kvetináča, alebo ho nechajte visieť zo stropu. Stane sa dokonalým prvkom, ktorý nikto neprehliadne. Úžasne sa hodí na terasy, do zimných záhrad, v exteriéri na skalky, ale aj k živému plotu.

Kombinácie

Umelý Krušpán v tvare gule môžete tiež ozdobiť svetelnou reťazou a tak si ozvláštniť svoj interiér. Sada dekoratívnych gúľ so solárnymi svetelnými reťazami skrášli vašu domácnosť, alebo vylepší vašu záhradu. Doplniť ju môžete aj drobnými bielymi kvietkami, ktoré sa dajú do hustej koruny jednoducho aplikovať a tak si vytvoríme krásnu dekoráciu.

Parameters

Product code 30017
Average 45 cm
UV Protection yes

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!