Contact us info@hk-green.eu

Umelá guľa Ruža 45 cm

Average
Discount
40 %
Original
€62
Today only
€36.90 without VAT
47 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Parametre

Naša umelá guľa Ruža má priemer 45 cm. Skladá sa z dvoch pologúľ, ktoré do seba zapadajú, čím vytvoria jeden celok. Má tmavozelené plastové listy, ktoré sú lemované vínovo červenou farbou, ktorá dotvára jej exkluzívny vzhľad.

Umiestnenie

Guľa Ruža je vhodná do interiéru a vďaka UV ochrane vám zkrášli a zútulni váš exteriér. Ruža v tvare gule je vhodná na umiestnenie do kvetináča, je možné guľu položiť samostatne na zem, alebo zavesiť v interiéri. Potrebujete vylepšiť vzhľad svojej záhrady? Naša umelá guľa Ruža je ideálnym riešením, vyplní prázdne miesta a vstupy do domov. Jej výhodou je, že si ju môžete sezónne nazdobiť. Dekoratívna guľa Ruža je veľmi ľahko udržiavateľná. 

Kombinácie

Naša umelá guľa Ruža s kombináciou s bielym štrkom a správnym výberom kvetináča vytvorí neodmysliteľnú útulnosť a skvelý dojem. Veľmi dobre sa k nej hodia najmä kombinácie dreva a ďalších prírodných materiálov, v ktorých spoločnosti dekorácia o to viac vynikne.

Parameters

Product code 30038
Average 45 cm
UV Protection yes

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!