Contact us info@hk-green.eu

Umelá rastlina Levanduľa biela 50 cm

€15.90 without VAT
Unavailable
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Táto umelá Levanduľa je dokonalou replikou skutočnej. Tvar, farba a reliéf listov je dokonale prepracovaný. Ak potrebujete oživiť alebo zútulniť priestor v interiéri, naše stále zelené rastliny sú mimoriadne vhodnou voľbou. Rastlina vynikne kdekoľvek ju umiestníte pretože vyzerá veľmi reálne. Svojou prirodzenou farebnou schémou a prirodzenou hustotou rastlina zaujme každého. Naša umelá a UV odolná biela rastlina levandule vysoká približne 50 cm v kvetináči s krásnymi kvetmi sa dá použiť ako dekoratívna rastlina. Vďaka našej UV ochrane, ktorá sa používa v surovine syntetických listov, zaručujeme, že táto rastlina bude stála farebne po dobu 8 rokov! Výška umelej rastliny je asi 50 cm (celková výška vrátane kvetináča) a šírka je asi 20 cm. Rastlina je vybavená 400 listami a 19 kvetmi.

Parameters

Product code 3435
Height 50 cm
Determination interior, exterior
Flowerpot inner liner only
Average 20 cm
Insert height 10 cm
Insert diameter 12 cm
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Number of sheets 400 ks
Sheet material plastic
Trunk / stem color green
Leaf color green
Flower color white
Flower material plastic
UV Protection yes
Country of origin Netherlands

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!