Contact us info@hk-green.eu

Umelý listnatý panel Višňa - 50x50cm

Discount
41 %
Original
€17
Today only
€9.99 without VAT
1 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Umelý višňový plot je vhodný na ochranu súkromia na plotoch alebo ako opláštenie balkónov a sedenia niekde v exteriéri. Plot je rovnako vhodný na zakrytie celých stien. Strešné konštrukcie, ako napríklad chladiace zariadenia, môžu byť skryté za panelmi rovnako ľahko ako iné nevzhľadné plochy. Pretože panel je odolný voči poveternostným vplyvom a predovšetkým mrazuvzdorný, nič mu nebráni v celoročnom používaní. (Vyrobené z plastu odolného voči poveternostným vplyvom (polyblend).) Na plochu 1 m² sú potrebné približne 4 panely. Pretože panel na zadnej strane bol vyrobený z jemnej sieťoviny z plastu, môže byť ľahko pripevnený alebo, v prípade potreby, znížený jeho orezaním. Panely sú vyrobené s klik spojmi na všetkých koncoch, a preto sa dajú ľahko nainštalovať na akýkoľvek povrch. Veľkosť panela je 50x50 cm a hmotnosť je 500 - 600 g.

Parameters

Product code 4893
Height 50 cm
Determination interior, exterior
Width 50 cm
Leaf color green
UV Protection yes
Country of origin Germany

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!