Contact us info@hk-green.eu

Umelý listnatý panel Buxus - 50x50 cm

Discount
17 %
Original
€11.90
Today only
€9.89 without VAT
2 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Umelý živý plot Zimostráz 50 x 50 cm je jedným z najpredávanejších umelých živých plotov v Holandsku a Belgicku. Je vyrobený z veľmi kvalitných plastov s patentovaným Nano-UV-blokátorom. Farby zostanú svieže zelené vonku na slnku najmenej 8 rokov. Listy zostávajú mimoriadne pružné a v správnom tvare. Plot je určený na vnútorné aj vonkajšie použitie. Listy sú detailne prepracované a vyrobené z rôznych zelených tónov a veľkostí. Plot vyzerá veľmi realisticky. Aplikácia umelého živého plotu: Tento umelý plot môžete použiť aj ako dekoráciu stien alebo zakryť vyhliadku na terase. Plot si vyžaduje minimálnu údržbu. Montáž je veľmi jednoduchá - jednoduché kliknutie častí rohoží k sebe. Pomocou nožníc môžete plot nastrihať na požadovanú veľkosť. Umelé rohože možno zacvaknúť bez použitia nástrojov a pripevniť na akýkoľvek požadovaný povrch. Takto získate krásnu zelenú stenu živého plota na mieru. Plot vo vami zvolenom formáte a veľkosti jednoducho priskrutkujte skrutkami kamkoľvek chcete. Veľkosť a typ farebnej skrutky si môžete jednoducho objednať v našom internetovom obchode. Umelé rohože môžete dekoratívne pripevniť aj k stene v interiéri. Umelý plot Buxus je jemne tmavý a môžete ho dekoratívne pripevniť k stene v interiéri a ďalej ju doplniť ďalšími vloženými rastlinami. Plot je špeciálne vybavený protipožiarnym materialom triedy požiaru C. Listy a rohož z umelého živého plotu sú vyrobené z trvalého materiálu spomaľujúceho horenie. Inak to nie je v prípade impregnovaného umelého živého plotu, ktorý sa následne injektuje prostriedkom spomaľujúcim horenie. Ohňovzdorná tkanina zmýva z listov dažďovú sprchu. Špecifické vlastnosti umelého živého plotu: Transparentnosť je menšia ako 5%, v porovnaní s inými druhmi pomerne hustá. Kvôli pomerne veľkým listom sú medzi niektorými listami malé medzery. Tmavo zelená farba a hrubé listy poskytujú peknú rozmanitosť, ktorá z diaľky vytvára pekný obraz. S rôznymi odtieňmi zelenej a viac ako piatimi veľkosťami a tvarmi listov vyzerá umelý živý plot veľmi realisticky. Umelý živý plot nemožno porovnávať s umelými rohožami v remeselníckom obchode. Rozdiel je v materiáli, naše rohože sú vyrobené z odolného PP (polypropylén). Listy sú vyrobené z polyesteru, ktorý sa často používa v odevoch. Táto rohož má preto veľa praktických výhod. Nevyžaduje časté čistenie a podobne. Už žiadne prerezávanie a starosti s tým, že rastlina prerastie. Rohož je hrubá iba 5 cm a môže byť teda kompaktne pripevnená k stene. Umelý živý plot pripevníte kdekoľvek chcete. (steny, strop, šikmé strechy a dokonca aj na okrúhle povrchy) Tento plot sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti UV žiareniu a 99% hustotou listov. Tmavá zelená farba zaručuje dokonalý skutočný efekt rohože. Na výrobu bol použitý jeden typ listov.

Parameters

Product code 7347
Country of origin Netherlands

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!