Contact us info@hk-green.eu

Umelý listnatý panel Ľalia - 50x50 cm

Discount
37 %
Original
€11
Today only
€6.89 without VAT
Unavailable
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Umelý živý plot zhotovený z listov kvetu Ľalie je krásny zelený plot zhotovený v rozmere 50x50 cm a je vyrobený z veľmi kvalitných plastov s patentovaným Nano-UV-blokátorom. Farby zostanú svieže zelené najmenej 8 rokov. Listy zostávajú mimoriadne pružné a v správnom tvare veľmi dlhý čas. Tento plot je vhodný na vnútorné aj vonkajšie použitie. Umelý živý plot je dokonalou dekoráciou pre vaše steny či už v domácnosti alebo v kancelárii. Listy majú prirodzené detaily ako tie živé a sú vyrobené v rôznych zelených tónoch a veľkostí. Celý umelý plot preto vyzerá veľmi realisticky. Bežné použitia sú hlavne dekoračné oplotenie stien, terasy a podobne. Obyčajná stena alebo plot sa vďaka umelému živému plotu stane opäť prirodzenou. Vďaka pomerne veľkým listom vytvára slnečné svetlo krásny tieňový efekt. Umelý živý plot môžete využiť aj na zakrytie výhľadu napríklad doma na terase. Plot si vyžaduje minimálnu údržbu. Montáž je veľmi jednoduchá - jednoduché kliknutie častí rohoží k sebe. Pomocou nožníc môžete plot nastrihať na požadovanú veľkosť. Umelé rohože možno zacvaknúť bez použitia nástrojov a pripevniť na akýkoľvek požadovaný povrch. Takto získate krásnu zelenú stenu živého plota na mieru. V správnom formáte panel priskrutkujte skrutkami, správnu veľkosť a typ farebnej skrutky si môžete jednoducho objednať v našom internetovom obchode. Táto rohož má veľa praktických výhod. Už žiadne prerezávanie a starosti s tým, že rastlina prerastie. Či už chcete oddeliť záhradu od hluku, zvierat alebo chcete mať len viac súkromia, náš umelý živý plot má viacero výhod. Vždy zelený plot je klasickou voľbou pre živý plot a nevyžaduje si takmer žiadnu údržbu. Najväčšou výhodou umelých rohoží je, že zachová perfektný stav, ktorý pretrvá. Vaša záhrada alebo kancelária zostáva optimálne zelená po celý rok. Rozmer rohože je 50x50 cm. S 95% hustotou je tento umelý živý plot pomerne hustý druh umelého živého plotu. Odporúčame namontovať umelý živý plot na obe strany plotu pre ešte krajší efekt. Tmavá a svetlá zelená farba zaručuje dokonalý skutočný efekt rohože. Na výrobu tejto rastlinnej rohože bol použitý jeden typ listov.

Parameters

Product code 7369
Country of origin Netherlands

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!