Contact us info@hk-green.eu

Umelý kvetinový panel Šeflera - 100x100 cm

Discount
40 %
Original
€92
Today only
€54.90 without VAT
Unavailable
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Veľmi obľúbený umelý živý plot v štýle krásnej rastliny Šeflera je zhotovený v rozmere 100x100 cm. Plot je obľúbený predovšetkým vďaka rôznorodosti listov. Prémiové plasty použité na výrobu zaisťujú najvyššiu dosiahnuteľnú kvalitu dostupnú na trhu. Umelé živé ploty sa používajú na vnútorné aj vonkajšie použitie. Pre svoju všestrannosť a zelený vzhľad je možné umelý živý plot použiť ako dekoráciu, ale aj na ochranu súkromia. Listy tejto umelej rohože majú prirodzené detaily zŕn a sú vyrobené z rôznych zelených tónov a veľkostí listov. Celý plot preto vyzerá veľmi realisticky. Bežné použitie umelého plotu sú hlavne dekoračné oplotenie stien, terasy a podobne. Obyčajná stena alebo plot sa vďaka umelému živému plotu stane opäť prirodzenou. Vďaka pomerne veľkým listom vytvára slnečné svetlo krásny tieňový efekt. Výnimočnosť tohto umelého živého plotu dodávajú malé rastliny v rôznych tónoch zelenej farby. Umelý živý plot môžete využiť aj na zakrytie výhľadu napríklad doma na terase. Plot si vyžaduje minimálnu údržbu. Montáž je veľmi jednoduchá - jednoduché kliknutie častí rohoží k sebe. Pomocou nožníc môžete plot nastrihať na požadovanú veľkosť. Umelé rohože možno zacvaknúť bez použitia nástrojov a pripevniť na akýkoľvek požadovaný povrch. Takto získate krásnu zelenú stenu živého plota na mieru. V správnom formáte panel priskrutkujte skrutkami, správnu veľkosť a typ farebnej skrutky si môžete jednoducho objednať v našom internetovom obchode. Umelé rohože môžete zacvaknúť dohromady bez použitia nástrojov a pripevniť na ľubovoľný požadovaný povrch. Takto získate realistickú stenu zo živého plotu vyrobenú na mieru. Správnu veľkosť a typ farebnej skrutky si môžete jednoducho objednať v našom internetovom obchode. S 99% hustotou je tento umelý živý plot pomerne hustý druh umelého živého plotu. Odporúčame namontovať umelý živý plot na obe strany plotu pre ešte krajší efekt. Tento plot sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti UV žiareniu. Tmavo a svetlá zelená farba zaručuje dokonalý skutočný efekt rohože. Na výrobu tejto rastlinnej rohože bol použitý jeden mix listov. (tráva, papraď)

Parameters

Product code 7385
Country of origin Netherlands

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!