Contact us info@hk-green.eu

Drevené štiepky - 800ml

Discount
40 %
Original
€2.30
Today only
€1.39 without VAT
20 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Parametre

Drevené štiepky sú vyberané z vysokokvalitnej kôry, ktorá pochádza z prímorskej borovice. Tento druh borovice má jedinečné vlastnosti: farbu, čerstvosť, zloženie, trvanlivosť, štruktúru, veľkosť a arómu. Jedná sa o organický a bezpečný produkt, zrejúci prirodzene bez akejkoľvek chemickej úpravy. Ich obsah je 800 ml a pokryje povrch kvetináča s priemerom 30 cm, alebo plochy 0,07 m2.

Umiestnenie

Jemnejšia kôra, ktorá sa skvele hodí na zakrývanie kvetináčov a ostatných nádob na kvety, ale svoj jedinečný charakter ukáže rovnako pri použití na hroboch, v zimných záhradách, na okrasných záhonoch, alebo na dekoračné doplnenie umelej rastliny umiestneniej v kvetináči, či truhlíku. 

Kombinácie

Drevené štiepky sú určené na pokrytie pôdy v záhonoch a kvetináčoch. Použitie je vhodné pod kríky, stromy a tiež na svahovité plochy. Môžeme ju použiť aj ako výzdobu terárií. Okrem svojich okrasných vlastností tiež zabraňuje vysychaniu a rozbahneniu pôdy. Vďaka optimálnej štruktúre kôry si vaša záhrada zachová dlhodobo upravený vzhľad. Je vhodná pre použitie s umelými kvetmi ako aj so živými.

Parameters

Product code 35017
Volume 800 ml

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!