Contact us info@hk-green.eu

Umelý zeleno-hnedý zapichovací zväzok trávy 80 cm

€11.90 without VAT
Unavailable
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Živo vyzerajúca umelá tráva vydrží „čerstvá“dlhé roky, výborná dekorácia v prípade, že nemôžete mať živú rastlinu, a napriek tomu si chcete vychutnávať krásu prírody. Okrasné trávy sú veľmi robustné trávy so širokými, pevnými stopkami. Sú veľmi pekne prepracované a dokonalo husté. Pri výrobe tejto repliky trávy sme venovali pozornosť najmenším detailom. Materiál je dostatočne hrubý, aby sa robustné stonky neohýbali, ale stále vyzerali jemne. Sme obzvlášť hrdí na veľmi prirodzený farebný dizajn tohto typu trávy a prirodzene zakrivené čepele. Pri ukladaní odporúčame 16 kytíc, ktoré naplnia kvetináč s priemerom 35 cm pre pekný hustý vzhľad. Pre rozdeľovače miestnosti: urobte jeden alebo viac riadkov, v závislosti od šírky kvetináča a pestujte ich vo vzájomnej vzdialenosti asi 10 cm. Táto zelenohnedá tráva má celkovú dĺžku asi 90 cm vrátane stonky.

Parameters

Product code 4075
Height 90 cm
Determination interior
Average 15 cm
Number of stems / stems 1 ks
Trunk / stem color green
Branch color green, brown
UV Protection not
Country of origin Netherlands

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!