Contact us info@hk-green.eu

Umelá tráva Ostrica Buchananova bordová 150 cm

Discount
40 %
Original
€65
Today only
€38.90 without VAT
106 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Ostrica Buchananova je vytrvalá rastlina, tráva, radená do čeľade šáchorovité. Viacročná trsnatá tráva dorastajúca 30 až 60 cm. Listy sú tenké, typicky škoricovo sfarbené, jemné, vláskovité, na konci niekedy zakrútené. Druh je vetrosnubný. Obdobie kvetu je od júna do augusta. Kvetenstvo je nenápadný klas. Ostrica Buchananova vyžaduje výslnie alebo polotieň, piesočnaté, hlinité alebo ílovité priepustné pôdy. V pôvodnom prostredí je bežná vyššia vzdušná vlhkosť.

Výskyt

Druh sa prirodzene vyskytuje na Novom Zélande. Rastie väčšinou na okrajoch potokov a riek. V Európe a v SR sa pestuje ako dekoratívna rastlina. Svoj príťažlivý vzhľad si zachovávajú až do neskorej zimy, preto sa čoraz častejšie stávajú súčasťou aj našich záhrad.

Parametre

Naša umelá  tráva Ostrica Buchananova bordová je vrátane kvetináča vysoká 145 cm. Dodáva sa v základnom plastovom kvetináči, ktorého výška je 14 cm a priemer 17,50 cm. Samotná rastlina má výšku cca 130 cm. Listy sú príjemnej bordovo-hnedej farby, vyrobené z plastu. Pôsobí veľmi hustým dojmom a je na nerozoznanie od živej rastliny. Tráva je určená do interiéru. 

Umiestnenie

Vysoká tráva je alternatívou pre ľudí, ktorí majú radi živé interiéry, ale ich problémom je, že sa im nedarí o ne starať. Umelá tráva má veľmi živú farebnú schému, takže dokonale imituje prírodnú vegetáciu. Umelá okrasná tráva nevyžaduje žiadnu zvláštnu starostlivosť a ľahko sa čistí. Poslúžia mnoho rokov a prinesú vášmu domovu príjemnú atmosféru. Tieto moderné dekoratívne rastliny dodajú kúzlo obývacej izbe, kuchyni a kúpeľni. Vysoká tráva je obľúbená najmä medzi interiérovými dekoráciami a veľmi často sa stáva trvalou a veľmi obľúbenou súčasťou kancelárií, reštaurácií a hotelov.

Kombinácie

Naša umelá tráva je často využívaná ako solitér, ale aj na použitie v skupinách. Jej veľmi výrazné kontrasty pekne ladia so striebornolistými a zelenolistými trávami. Vynikne v kombinácii napr. s Ozdobnicou čínskou svetlozelenou, ale aj s inými okrasnými trávami, s ktorými spojením vytvoríte nádhernú dekoráciu, ktorá dokáže vášmu interiéru vdýchnuť príjemnú atmosféru a to na počkanie. Všetky spomínané produkty nájdete na našej internetovej stránke.

Parameters

Product code 20284
Height 130 cm
Determination interior
Flowerpot inner liner only
Insert height 14 cm
Insert diameter 17.52 cm
Sheet material plastic
Leaf color burgundy
UV Protection not

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!