Contact us info@hk-green.eu

Umelý zapichovací zväzok trávy burgundy 80 cm

Discount
39 %
Original
€16
Today only
€9.69 without VAT
Unavailable
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Živo vyzerajúca umelá tráva vydrží „čerstvá“dlhé roky, výborná dekorácia v prípade, že nemôžete mať živú rastlinu, a napriek tomu si chcete vychutnávať krásu prírody. Okrasné trávy sú veľmi robustné trávy so širokými, pevnými stopkami. Sú veľmi pekne prepracované a dokonalo husté. Pri výrobe tejto repliky trávy sme venovali pozornosť najmenším detailom. Sme obzvlášť hrdí na veľmi prirodzený farebný dizajn tohto typu trávy a prirodzene zakrivené čepele. Odporúčame 16 kytíc, ktoré naplnia kvetináč s priemerom 35 cm pre pekný hustý vzhľad. Pre rozdeľovače miestnosti urobte jeden alebo viac riadkov, v závislosti od šírky kvetináča a pestujte ich vo vzájomnej vzdialenosti asi 10 cm. Táto červeno-hnedá tráva má celkovú dĺžku asi 90 cm a priemer približne 15 cm. Dostupné vo veľkostiach 40, 60 a 80 cm a vo farbách zeleno-hnedá a červená.

Parameters

Product code 4072
Height 90 cm
Determination interior
Flowerpot not included
Average 15 cm
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Trunk / stem color green, brown
UV Protection not
Country of origin Netherlands

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!