Contact us info@hk-green.eu

Umelý zapichovací zväzok trávy Trsť obyčajná 55 cm

€6.59 without VAT
Unavailable
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Táto dekoratívna tráva je kvalitne prepracovaná tak ako farebne aj svojimi vetvami. Pri výrobe sa venovala veľká pozornosť najmenším detailom, aby sa umelá tráva priblížila skutočnej tráve. Sme obzvlášť hrdí na ohýbanie stoniek. Rovné a zakrivené čepele, dokonca aj čepele, ktoré vyzerajú mierne zauzlené, sa v tomto zväzku umelých trstín kombinujú úplne novými výrobnými technológiami. Pokiaľ ide o farbu, čepele sú udržiavané v zeleno-modro-šedom odtieni, ale jednotlivé čepele sú tiež svetlozelené, takže zväzok trávy vyzerá veľmi sviežo a prirodzene. Rastlina vyzerá veľmi reálne a je vhodná ako dekorácia do každej miestnosti. Rastlina vrátane paličky je vysoká približne 55 cm, jej priemer je približne 15-20 cm. Samotná palička je vysoká približne 6 cm. Špičková kvalita!

Parameters

Product code 4865
Height 55 cm
Determination interior
Flowerpot not included
Average 15 cm
Trunk / stem color green
Leaf color green
UV Protection not
Country of origin Germany

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!