Contact us info@hk-green.eu

Umelá rastlina Pálka Cattails v kvetináči 90 cm

€63.90 without VAT
Unavailable
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Vneste do svojho interiéru trochu zelenej extravagancie s touto umelou trávou, ktorá vyzerá ako skutočná. Rastlina je vysoká približne 90 cm a skvelé sa hodí v domácnosti alebo v kancelárii, ľahko sa udržuje, pretože sa o ňu netreba starať a zalievať ju. Stačí, keď ju umiestnite na vybrané miesto a budete si užívať jej krásu. Umelá Pálka obsahuje 5 chvostov a jej priemer je približne 50 - 60 cm. Jednotlivé steblá trávy majú rôzne šírky a dĺžky. Mimoriadna pozornosť sa týka vysoko kvalitného a stabilného materiálu. Základná farba stebiel trávy má prírodnú zelenú. Začlenením niekoľkých ľahších, mierne trávnatých stebiel trávy vyzerá celá krovina veľmi prirodzene. Rastlina sa dodáva v kvetináči o rozmere 13x16 cm (HxDM). Odporúčame kvetináč o rozmere 25 - 30 cm. V závislosti od výrobcu sa rastlina dodáva v ozdobnom črepníku alebo základnom plastovom črepníku. Odporúčame vhodnú výsadbu a hydrogranulát alebo iný plniaci materiál.

Parameters

Product code 4877
Height 90 cm
Determination interior
Flowerpot inner liner only
Average 50 cm
Insert height 13 cm
Insert diameter 16 cm
Insert material plastic
Number of flowers 5 ks
Leaf color green
Flower color brown
UV Protection not
Country of origin Germany
Fruits / flowers yes

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!