Contact us info@hk-green.eu

Umelá tráva Perovec psiarkovitý ružový 105 cm

Discount
40 %
Original
€80
Today only
€47.90 without VAT
170 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Perovec psiarkovitý je trváca tráva z čeľade lipnicovité. Perovec psiarkovitý je trvalka, rastúca v hustých trsoch. Môže dorastať do výšky 30 do 120 cm. Listy,  sú zelené, lesklé, celokrajné, so súbežnou žilnatinou, merajú na dĺžku 10 až 80 cm.  Kvetenstvo býva spočiatku žlto-zelené, neskôr miestami až tmavo fialovej farby. Kvitne a plodí v auguste až novembri. Perovec sa s obľubou pestuje ako moderná okrasná tráva, vhodná do rôznych trvalkových záhonov. Na pôdu je nenáročná, najbohatšie zakvitne na slnečnom stanovišti. Perovce vynikajú okrasným kvetenstvom, pohybujúcim sa vo vetre, čím vnášajú do záhrad dynamiku. V priebehu suchého jesenného obdobia je vhodné trávu pevne zviazať špagátom a nestrihať, čím zabránime preniknutiu zimných zrážok do stredu trsu a tak nezapríčinia odhnitie rastliny. Na jar suchú časť trávy zostrihneme cca 5 cm nad zemou.

Výskyt

Perovec psiarkovitý pochádza z Ázie a Austrálie a je v ČR pestovaná ako okrasná tráva. Perovec bol pôvodne rozšírený v regiónoch Ázie a Austrálie. Rastie na lúkach. Vzhľadom na odolnosť voči mrazu je od druhej polovice 20. storočia ponúkaný ako okrasná rastlina .

Parametre

Naša umelá tráva Perovec psiarkovitý je vysoká 105 cm vrátane kvetináča. Dodáva sa v zakladnom plastovom kvetináči z priemerom 18 cm a výškou 16 cm. Táto naša umelá tráva je vhodna do interiéru, ktorá skrášli vaše prostredie. Táto umelá tráva je zeleno-sivej farby a jej 20cm kvety sú bielej farby na špicoch sfarbené do ružova.

Umiestnenie

Náš umelý Perovec psiarkovitý ružový je skvelý pútač pohľadov do vašej kancelárie alebo prijímacích priestorov. Prosté a elegantné trsy trávy sa medzičasom stali nevyhnutnosťou v každom modernom zariadení. Vďaka vysokokvalitnému a prirodzenému vzhľadu, ako aj mnohostranným možnostiam využitia sa tento Perovec stane trvanlivým obľúbeným prvkom vo vašej celoročnej dekorácii.

Kombinácie

Umelá tráva Perovec psiarkovitý skvele vyplní každý hluchý priestor, či zakryje nedostatky vo vašom interiéri. Spojením viacerých kusov vytvoríte krásnu zástenu na predelenie miestnosti.Na zvýraznenie jej krásy odporúčame zvoliť kvetináč vyšších z rozmerov, betónového či ratanového vzhľadu. Široký výber kvetináčov a ozdobných tráv nájdete na našej internetovej stránke.

Parameters

Product code 20281
Height 105 cm
Determination interior
Flowerpot inner liner only
Insert height 16 cm
Insert diameter 18 cm
Insert material plastic
Sheet material plastic
Number of flowers 11 ks
Leaf color green, white
Flower color white, pink
UV Protection not

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!