Contact us info@hk-green.eu

Umelý machový panel Mossmat - 50x50 cm

Discount
41 %
Original
€22
Today only
€12.90 without VAT
Unavailable
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Hľadáte živú umelú rohožku z machu odolnú voči UV žiareniu s rozloženými výškami, aby ste si vytvorili vlastnú zelenú machovú stenu? Táto replika a životaschopná umelá rohož machu je vhodná na vonkajšie použitie a ponúka odolný poťah pre vaše steny. Rohož je vyrobená z kvalitného PVC a poskytuje zvukovú izoláciu. Rohož je dobre vyplnená a hravo rozložená výška vytvára svieži, luxusný a realistický vzhľad. Po pripojení môže táto umelá machová rohož pokryť veľké plochy pre prirodzenú zelenú machovú stenu. Rámec, ku ktorému je mach pripojený, je o rozmere 25 x 25 cm. To znamená, že potrebujete 16 rohoží na meter štvorcový. Rohože môžu byť ľahko spojené dohromady. Pretože UV ochrana bola včlenená do surovín syntetických častí, sú počas ôsmich rokov chránené pred zafarbením.

Parameters

Product code 3462
Height 50 cm
Determination interior, exterior
Width 50 cm
Length 50 cm
Average 50 cm
Branch material plastic
Sheet material plastic
Branch color green
Leaf color green
UV Protection yes
Country of origin Netherlands
Fruits / flowers not

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!