Contact us info@hk-green.eu

Umelý ihličnatý panel Cypruštek tujovitý - 50x50 cm

Discount
38 %
Original
€11
Today only
€6.79 without VAT
1 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Umelý ihličnatý plot Japonský Cyprus je špeciálne navrhnutý pre rovnú stenu, alebo plot. Je vyrobený z vysoko kvalitných plastov a je takmer na nerozoznanie od skutočného. Jemné vetvičky sú veľmi podrobné a robia umelý živý plot realistickým. Naše umelé živé ploty sa používajú na vnútorné aj vonkajšie použitie. Vďaka svojej univerzálnosti a zelenému vzhľadu je možné umelý ihličnan použiť ako dekoráciu, ale aj na ochranu súkromia. Listy majú prirodzené detaily a sú vyrobené z rôznych zelených tónov a veľkostí listov. Táto odroda je umelým živým plotom druhej generácie. Plot je veľmi hustý a preto sa veľmi ľahko aplikuje, keď musí výhľad zakrytý. Bežné použitie umelého plotu sú hlavne dekoračné oplotenie stien, terasy a podobne. Obyčajná stena alebo plot sa vďaka umelému živému plotu stane opäť prirodzenou. Vďaka pomerne veľkým listom vytvára slnečné svetlo krásny tieňový efekt. Plot si vyžaduje minimálnu údržbu. Montáž je veľmi jednoduchá - jednoduché kliknutie častí rohoží k sebe. Pomocou nožníc môžete plot nastrihať na požadovanú veľkosť. Umelé rohože možno zacvaknúť bez použitia nástrojov a pripevniť na akýkoľvek požadovaný povrch. Takto získate krásnu zelenú stenu živého plota na mieru. V správnom formáte panel priskrutkujte skrutkami, správnu veľkosť a typ farebnej skrutky si môžete jednoducho objednať v našom internetovom obchode. Tento plot je tiež veľmi dobrým základom pre umelú rastlinnú stenu v interiéroch aj exteriéroch. Plot môžete doplniť ďalšími rastlinami. V našom internetovom obchode vám ponúkame správne skrutky a hmoždinky, aby sa dali ľahko a správne namontovať. Veľkosť umelého plotu je 50x50 cm a vyznačuje sa 95% hustotou. Tmavozelená farba robí plot úplne prirodzeným. Ihličnatý plot je zhotovený z jedného typu listov.

Parameters

Product code 7378
Country of origin Netherlands

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!